Kamil Koç logo

Kamil Koç


1926 yılında kurulan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk otobüs şirketi olarak 87 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Kurucusu Kâmil Koç’un ilkeleri ışığında 100. yılına adım adım yaklaşan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 3 kıtada marka olma hedefine ise emin adımlarla ilerlemektedir.

87 yıldır bir gün bile kontak kapatmayan Kâmil Koç, bugün 4 bini aşkın çalışanı ve 570 araçlık modern filosuyla, 37 il, 186 ilçe ve 515 satış noktasında hizmetlerini sürdürmektedir. Günde ortalama 700 ana kalkış yapılmakta ve yine günde ortalama 35 bin yolcuya hizmet verilmektedir. Yılda yaklaşık 250 bin sefer yapılmakta, 12.5 milyonun üzerinde yolcu taşınmaktadır.

 

Hakkında

 

Kayıtlı Otobüsleri (315)

 

Paylaşılan Yazılar (9)

 • Ahmet 8 yıl, 2 ay önce

  Tek Firmadır. Kesinlikle başka firmaya binmem.

 • Fatih 8 yıl önce

  Bayramda otobüs biletlerini yine bitirmiş kaç hafta önceden. Azıcık geç kaldık mı bilet bulamıyoruz hiç bir yerden.

 • Oğuz 7 yıl, 11 ay önce

  Son dönemlerde kamil koç hizmet kalitesini düşürmüş olmasına rağmen yine de vazgeçemiyorum. Diğerlerinden katkat iyi firma.

 • hayriye 7 yıl, 11 ay önce

  23.11.2013 32 er 914plakalı araç! saat 19.00 da ızmir-aydın kamil koç ile yaptığım yolculukta bu firmadan çalışanlarından dolayı bir kez daha nefret ettim. Seçerek özellikle mi alınıyo bu tarz kişiler anlamış değilim müşteri memnuniyeti diye birşey asla yok! Bagajımı nerede ineceğimi bilmeleri gerekirken sağ tarafta yer yok denildi sol tarafa konuldu. Bugün benim bagajım kaldı o araçta! birde üste çıkmaya çalışıyorlar iletişim bozukluğu yaşayan ve müşteri önem vermeyen kişilerle çalıştığınız taktirde çok müşteri kaybı yaşarsınız. Boyunlara kravat takılınca olmuyo bir tek... Asla yolculuk yapmayacağım ve çevremde okul arkadaşlarıma ve sosyal hayatımda ki insanlarında yolculuk yapmasını engellemek için elimden geleni yapacağım.

 • Eren 7 yıl, 2 ay önce

  Kamil Koç otobüs biletlerini siteniz üzerinden satışı yapma gibi bir düşünceniz var mı? Siteye bayıldım. Kamil Koç favori firmamdır. Bu sebeple otobüs bileti satışı olursa sizin siteniz üzerinden almak isterim.

 • yazıhaneci 7 yıl, 6 ay önce

  birde para kazandırsan bize güzel olacak be kamil

 • Mustafa eken 7 yıl, 3 ay önce

  Sayın kamıl koc. Ben sivastan antalyaya gidiş dönüş biletı aldım ve bu ayın 7 sinde gidiş 10 tarıhinde d6nüş. Acil bir nedenden dolayı bıleti iptal etmem gerekiyordu ayın 7 sinde saat 11.45 de sivas kepçeli yazıhanenize geldim akşa 18.30 arabanızdan gidiş 10 tarihli biletleri iptal etnek istedim ve verilen cevap satılan biletin geri alınmıyacağını parasının iade edilmiyeceğini . Şimdi otobüsün harektin 6.30 saat varken iptal edememmi dediğim halde size hiçbirşekılde ödeme yapamayız dediler. Kamil koç firmasını çok seviyordum. Tabiki bu olaya kadar. Bende o anda sinirlendim 2 bileti yırttım görevliye verdim. Şimdi ben 70 70 140 tk verdim kabul ederseniz ramazan fitresi olsun. Yok fitre olarak kabul etmezseniz haram olsun hakkım olsun ALLAH Sorsun. Sizden çıkarsın AMİN. Beni msnden aramayın tlf. 0544 461 56 58

 • sadik avci 7 yıl, 1 ay önce

  Kamilkoc firmasi iyi bir firma fakat yeni açılan kayseri Şubesi berbat.inci ve devran turizimi satın almış. Otobüsleri cok kötü ve eski en son yolculugumda 38le123 araba tir tir titriyordu.koltuklari minivus koltugu gibi eski.sadece hizmet iyiydi kaptanlarida iyi ama kotu olan arabalarina nesi var demese keşke.

 • Nurçin parlak 3 yıl, 6 ay önce

  Kamil koc hizmet sektorune yakisir personel istihdam edemedigin surece bodrumdan 3-5 yolcu ile gitmeye mahkumsun...Son 3 yolculugumda yasadigim saygisizliklar bende ki kamil koc u bitirdi.Keske puan vs verecegine yolcularina kaliteli hizmet verebilseydin


 • İsim:
  Yazı: