Nilüfer Turizm logo

Nilüfer Turizm


Nilüfer Turizm; ''Sınırsız Müşteri Memnuniyeti'' sağlamak esası üzerine kurulmuş, '' İnnovasyon " niteliğinde bir çok yeniliğe imzasını atmıştır.
''Güvenli Ellerdesiniz'' ilkesiyle; firmamızda güvenin, en önemli unsur olduğunu belirtmiş;
Güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir.

 

Hakkında

 

Kayıtlı Otobüsleri (71)

 

Paylaşılan Yazılar (4)

 • Mahmut 8 yıl önce

  Abi geçen vitesi bir de unutup otogara dalmış ya

 • Ekrem 7 yıl, 11 ay önce

  Otogar duvarına çarpan otobüsün videosu burada 16 KN 468 http://www.youtube.com/watch?v=hCcuaMDpfDA

 • İlke 7 yıl, 10 ay önce

  Son yolcuğumu nilüfer ile yaptım. Yolculuğum sorunsuz ve keyfiliydi ancak verdiği kahve 3'ü 1 arada değil. Kahveyi, süt tozunu, şekeri tek tek döküp karıştırmak gerekiyor bu da sıkıcı ve zaman kaybı. Lütfen 3'ü 1 arada da bulundurur musunuz otobüslerinizde?

 • erern özsancak 7 yıl, 6 ay önce

  25 nisan 2014 tarihinde saat 21 seferi ile bursa-Antalya arası seyahatimde 16 kn 447 plakalı aracınızda görevli host; yolculara karşı son derece saygısız, istenileni yerine getirmeyen, serkeş bir tavır takınan vede seyahat boyunca kaptanın yanındaki koltuktan kalkmayan bir görünüm sergilemiştir. Antalya'ya ulaşıldığında ise arka kapıyı açmayarak herkezi ön kapıdan indirerek cezalandırmıştırda. sizin gibi bir firmaya böyle bir elemen hiç yakışmamıştır. bu elemanın acilen değiştirilmesi gerekmektedir. sorunu ilettiğimiz kaptanda bu elemandan memnuniyetsizliğini bizlere bildirmiştir. acilen çözüm bulmanız gerektiğine inanarak iyi günler diliyorum.


 • İsim:
  Yazı: